Klik op het logo van onze sponsors voor meer info

Uw commentaar

Wie is wie

RAAD VAN BESTUUR

Voorzitter Bert Thoné bert@sport-plus.be
Secretaris en interclubverantwoordelijke Dirk De Grève dirk@sport-plus.be
Penningmeester Guy Thoné guy@sport-plus.be
Ledenbestand en opvolging betalingen Ingrid Rogiers ingrid@sport-plus.be
Sponsoring Marc Ausloos marc.ausloos@sport-plus.be
Persverantwoordelijke Marc Defossé marc.defosse@sport-plus.be

JEUGDWERKING

Voorzitter jeugdwerking Amory De Bolle jeugd@sport-plus.be
Jeugdsportcoördinator Vitaly De Bolle vitaly@sport-plus.be
Jeugdwerking Vitaly De Bolle, Tom Van Laer jeugd@sport-plus.be

SPORTVERANTWOORDELIJKE

Badminton Christiane Van Laer en Leo Beyers badminton@sport-plus.be
Pingpong Bert Thoné, Marc Ausloos pingpong@sport-plus.be
Volleybal Wim Van Den Berghe en Chris De Decken
Jeugdvolleybal: Bert Thoné
volleybal@sport-plus.be
Tennis Vitaly De Bolle en Bert Thoné tennis@sport-plus.be
Bridge Ria Van linden en Rita Alvenaar bridge@sport-plus.be
Schaatsen Bert Thoné schaatsen@sport-plus.be
Zwemmen Adriaan Van Elst zwemmen@sport-plus.be
Wandelen Tjen Van Steenvoort wandelen@sport-plus.be
Petanque Bert Thoné petanque@sport-plus.be
Darts Marc Defossé en Bert Thoné darts@sport-plus.be
Dikke bandjes Ingrid Rogiers, Marc Ausloos, Micheline De Beuckelaer, Guy Van Tiggelt dikkebandjes@sport-plus.be
Smalle tubekes smalletubekes@sport-plus.be
Jogging Louis Milbau jogging@sport-plus.be

SPORTRAAD

Vertegenwoordiger
sportraad
Mieke Coninckx info@sport-plus.be

SPONSORING EN SUBSIDIES

Verantwoordelijke
sponsering
en subsidies
Bert Thoné, Marc Ausloos bert@sport-plus.be marc.ausloos@sport-plus.be

PERS

Persverantwoordelijke Bert Thoné, Marc Defossé marc.defosse@sport-plus.be

WEBSITE

Beheerder website Bert Thoné webmaster@sport-plus.be

Laat een reactie achter

  

  

  

Je kunt deze HTML tags gebruiken

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>